

PHILIPS DYNALITE
Dynalite DNS360LB-CS-PIR-DALI-RAL9005 Senzor ap 360DGR Neg
- ✓ Livrare rapidă 1-3 zile
- ✓ Garanție 24 luni
- ✓ Produse originale certificate
- ✓ Retururi gratuite 30 zile
Descriere Dynalite DNS360LB-CS-PIR-DALI-RAL9005 Senzor ap 360DGR Neg
Dynalite DNS360LB-CS-PIR-DALI-RAL9005 este un senzor de prezență cu detecție la 360°, conceput pentru un control eficient al iluminatului în spații moderne. Integrarea cu sistemul DALI și senzorul PIR ajută la automatizarea luminilor, reducând consumul și crescând confortul în utilizare.
Modelul din gama PHILIPS DYNALITE este finisat în RAL9005, într-o nuanță neagră elegantă, potrivită pentru proiecte rezidențiale, comerciale sau de birouri. Montajul discret și funcționarea precisă îl recomandă pentru zone de trecere, holuri, săli de ședință sau spații în care este nevoie de reacție rapidă la mișcare.
Este o soluție practică pentru cei care caută automatizare fiabilă, control inteligent și un aspect integrat în designul interior. Garanție 24 luni, pentru un plus de siguranță la achiziție.


