Livrare gratuita pentru comenzi peste 1000 lei fara TVA
📞0723 354 721
🕐Comenzi pana la 11:00 = livrare maine

270796 Papuc izolat de capat dublu 4mmp

Nicio recenzie încă
Preț la cerere
Prețul include TVA 21%🛡️ Garanție 24 luni
✗ Indisponibil momentan — termen estimat 3-4 săptămâni
  • Livrare rapidă 1-3 zile
  • Garanție 24 luni
  • Produse originale certificate
  • Retururi gratuite 30 zile

Descriere 270796 Papuc izolat de capat dublu 4mmp

Papucul izolat de capăt dublu de 4 mm² oferă o conexiune sigură și ordonată pentru conductoarele electrice, reducând riscul de contact accidental și de deteriorare a firelor.

Este conceput pentru cabluri de 4 mm² și ajută la realizarea unei terminări curate în tablouri electrice, instalații de comandă sau lucrări de montaj unde este necesară fixarea corectă a conductorilor. Izolația integrată contribuie la o manipulare mai sigură și la o conexiune stabilă în timp.

Produsul este potrivit pentru electricieni, instalatori și aplicații rezidențiale sau profesionale, acolo unde contează organizarea cablurilor și protecția contactelor. Îți permite să finalizezi lucrările mai eficient și să obții un rezultat fiabil, cu aspect îngrijit.

Beneficiezi de Garanție 24 luni, pentru o alegere sigură și practică în proiectele tale electrice.

Recenzii

Produse similare

Preț la cerere